نمایش 1–30 از 84 نتیجه

در طی سال های گذشته به دلیل افزایش قیمت ارز و کاهش قدرت خرید مردم در برابر لپ تاپ های نو و به روز، لپ تاپ استوک در بین کاربران و خریداران با تقاضای بسیار بالایی همراه شد به طوری که امروزه حجم گسترده ای از خرید و فروش های لپ تاپ مربوط به لپ تاپ استوک می باشد.

امروزه در اغلب کار ها و فعالیت های روزمره از لپ تاپ یا کامپیوتر ها برای انجام کار ها استفاده می شود و به نوعی داشتن یک لپ تاپ برای هر فردی یک امر ضروری محسوب می شود. در طی سال های گذشته به دلیل افزایش قیمت ارز و کاهش قدرت خرید مردم در برابر لپ تاپ های نو و به روز، لپ تاپ استوک در بین کاربران و خریداران با تقاضای بسیار بالایی همراه شد به طوری که امروزه حجم گسترده ای از خرید و فروش های لپ تاپ مربوط به لپ تاپ استوک می باشد.

لپ تاپ استوک چیست؟

قبل از این که به معرفی مزیت ها و معایب خرید و استفاده از  لپ تاپ استوک بپردازیم بهتر است یک تعریف ساده و کلی از آن داشته باشیم. به طور کلی لپ تاپ های استوک به لپ تاپ هایی گفته می شود که برای مدت کوتاهی استفاده شده و یا اصلا استفاده نشده است و صرفا در انبار شرکت برای مدت های طولانی باقی مانده است. همچنین خط تولید این دسته از لپ تاپ ها به پایان رسیده است و تمامی آن ها آخرین سری از نسل خود محسوب می شوند.

لپ تاپ استوک دارای دسته بندی های مختلفی است و هر یک از آن ها در زمان کارکرد و سالم بودن از نظر ظاهری در دسته های مختلفی قرار دارند. یک اشتباه رایجی که در کشور ایران در رابطه با لپ تاپ استوک وجود دارد این است که اغلب مردم تصور می کنند آن ها لپ تاپ کارکرده و یا دست دومی هستند که کیفیت و کارایی مناسبی نداشته و عمر استفاده از آن ها به اتمام رسیده است. در صورتی که تمامی لپ تاپ های استوک اینطور نیستند و برخی از آن ها صرفا در تمام مدت در انبار نگهداری شده یا در حد چند ساعت فعال شده اند.

معمولا در کشور های غربی فروشگاه های معتبر و بزرگ مانند آمازون برای کاربران خود مدت زمان تست برای کالای خود فراهم می کند تا در صورت عدم پسند کاربر، کالا مرجوع شود. لذا در صورتی که کاربر پس از خرید لپ تاپ نو و آکبند از آن خوشش نیاید و لپ تاپ را مرجوع کند، این لپ تاپ به دسته لپ تاپ دسته دوم یا استوک افزوده می شود.

همچنین ممکن است برخی از لپ تاپ های نو و آکبند برای سال های در انبار های یک شرکت باقی بمانند تا زمانی که خط تولید آن به پایان برسد. در این صورت نیز آن لپ تاپ به دسته لپ تاپ استوک افزوده می شود. این لپ تاپ ها معمولا برای فروش به کشورهای جهان سوم و به خصوص خاورمیانه ارسال شده و فروخته می شوند.

مزیت های خرید لپ تاپ استوک

امروزه خرید لپ تاپ دسته دوم استوک مزیت های متعددی برای کاربران دارد و روز به روز نیز بر متقاضیان خرید آن ها افزوده می شود.

  • مهم ترین مزیت لپ تاپ استوک که باعث شده در ایران افراد زیادی به سمت آن روی آورند، قیمت لپ تاپ دسته دوم استوک می باشد. قیمت لپ تاپ استوک در مقایسه با لپ تاپ های روز و آکبند تفاوت چشمگیری دارد. توجه داشته باشید که برخی از لپ تاپ های استوک بیشتر از چند روز کار نکرده اند و یا به کلی مورد استفاده قرار نگرفته اند.
  • سخت افزار و سیستم لپ تاپ های استوک در مقایسه با سایر لپ تاپ ها تفاوتی ندارد و کاملا یکسان می باشند. حتی در برخی از موارد کیفیت به کار رفته در سیستم سخت افزار این لپ تاپ ها بهتر و قوی تر می باشند.
  • به دلیل این که اغلب لپ تاپ های استوک به سفارش تولید کشور های اروپایی هستند، در ساخت آن ها از قطعات باکیفیتی استفاده می شود و این موضوع باعث می شود که عملکرد و عمر مفید لپ تاپ استوک بالا رود.
  • لپ تاپ استوک دارای گرید بندی یا همان دسته بندی های مختلف است. لذا لپ تاپ های گرید A از کیفیت بالاتر و همچنین کارکرد پایینی برخوردار هستند و کاربران می توانند با پرداخت قیمت های بسیار پایین، سیستم های قدرتمند و قوی خریداری کنند.

معایب خرید لپ تاپ های استوک

  • لپ تاپ استوک جدید و به روز نیستند و اغلب آن ها جزو لپ تاپ هایی هستند که خط تولید آن ها به پایان رسیده است و به نوعی از آخرین نسل های آن مدل به حساب می آیند.
  • این نوع از لپ تاپ های شامل گارانتی شرکتی نمی شوند و در صورت بروز خرابی در آن ها نمی توانید از خدمات گارانتی استفاده کنید.
  • مدل های مختلفی از آن ها در بازار وجود دارد که اغلب آن ها از نسل های پایین تر هستند و از نظر ظاهری چندان ظریف نیستند.

خرید لپ تاپ دسته دوم از فروشگاه استوکاران

همه محصولات فروشگاه استوکاران دارای  10 روز ضمانت تعویض و ارسال رایگان  می باشد . تلاش ما این است که با نقد و بررسی کامل ، یک تجربه بی نظیر از خرید لب تاپ استوک برای شما خلق کنیم. همچنین اگر مشتریان عزیز فروشگاه استوکاران با لپ تاپ مناسب کار یا تخصص خود پیش از خرید دچار مشکل باشند، می توانند با مشاوران ما در ارتباط باشند تا مناسب ترین لپ تاپ را بر اساس نیاز و بودجه به شما معرفی کنیم.